آوا ارتباطات

طراحی راه کارهای تلفن گویا

راه اندازی کال سنتر , Call Center

راه اندازی کامل یک مرکز تماس حرفه ای شامل توزیع مناسب تماس ها بین اپراتورها براساس الویت ، کارایی و …… , و همچنین ارائه انواع گزارشات مدیریتی در قالب نرم افزار‌های موبایل و تحت وب .

ارائه و پیاده‌سازی سیستم نظرسنجی تلفنی از امکانات کال سنتر و یا مراکز تماس آوا ارتباطات خواهد بود .

طراحی و اجرای سیستم‌های VOIP

اجرا و راه اندازی سیستم‌های تلفنی مبتنی بر VOIP به صورت کامل و یا اجرای بخشی از آن که شامل :

ارتباطات داخلی
ارتباطات بین شعب
تنظیم و راه اندازی انواع سخت افزار های VOIP : گیت وی ، خطوط E1 ، SIP Trunk و …..

مشاوره در طراحی و پیاده سازی VOIP

برخی از خدمات مشاوره ای VOIP توسط شرکت آوا ارتباطات در زیر آمده است :

  • بررسی شبکه و سیستم تلفنی موجود و نیاز های کاربران در اجرای پروژه جدید
  • بررسی و اعلام سخت افزار های مورد نیاز شما
  • ارائه نقشه اجرا و فاز بندی اجرای پروژه به صورت مرحله به مرحله
  • تهیه طرح سیستم تلفنی و اجرای آزمایشی آن
  • نظارت بر اجرای پروژه‌ها توسط پیمانکاران
  • تست کیفیت اجرا و پیروی پیمانکار از استاندارهای راه اندازی VOIP

اجرای پروژه VOIP به صورت پایلوت و کاملا رایگان

قطعا با بررسی مستندات و مشخصات فنی نمی‌توان یک انتخاب مطمئن انجام داد . از این رو شرکت آوا ارتباطات با راه اندازی یک آزمایشگاه در داخل شرکت شما و ایجاد محیط دمو به صورت کاملا رایگان ، شما را در انتخاب بهترین‌ها کمک می‌کند . از این رو شما فقط ویژگی‌ها را روی کاغذ نمی‌بینید ، بلکه می‌توانید آنها را از نزدیک لمس نمایید .

تحقیقات و توسعه راه کارهای مبتنی بر VOIP

از آنجایی که فناوری ویپ VOIP یک فناوری نوپا می‌باشد ، و هنوز می‌توان راه‌کار‌های زیادی در زمینه ارائه خدمات به مشتریان کشف کرد ، تیم تحقیق و توسعه آوا ارتباطات هر روز بر روی فناوری‌های جدید VOIP مطالعه می‌نماید تا بهترین راه‌کارها را به مشتریان خود ارائه دهد .

برنامه نویسی و ساخت نرم افزار‌های جانبی VOIP

با کمک تیم برنامه نویسی حرفه‌ای آوا ارتباطات ، به جرات می‎توانیم بگوییم هیچ سناریو و نیازی در سیستم های تلفنی VOIP نیست که نتوانیم برای شما پیاده سازی نماییم .

این تضمین را به شما می دهیم که هر سناریویی در سیستم VOIP قابل اجرا خواهد بود .

VoIP

برخی از نمونه کارهایی که می‌توانیم برای بهبود کسب و کار شما انجام دهیم :

متصل کردن انواع CRM به مراکز تماس VOIP
متصل کردن فروشگاه‌های اینترنتی به مراکز تماس VOIP
برقراری ارتباط هر نوع پایگاه داده باسیستم‌های تلفنی مبتنی بر VOIP

بهبود در کارایی سیستم VOIP موجود

بالا بردن امنیت ، بالا بردن ظرفیت سیستم تلفنی ویپ ، رفع مشکلات سیستم‌های ویپ از خدمات شرکت آوا ارتباطات به مشتری‌های خود می‌باشد .

معمولا مشکلات سیستم‌های VOIP در زمینه مشکلات شبکه ، پیکر بندی نادرست و یا نامناسب بودن تجهیزات و اختلالات در ارتباطات سیستم دیجیتال با سیستم های آنالوگ می‌باشد . همگی این مشکلات توسط تیم آوا ارتباطات شناسایی و رفع خواهد شد .

کارایی سیستم voip

 

چه اقداماتی برای راه‌اندازی مرکز تماس لازم است؟

تماس باما

در مرحله اول برای ارتباط با کارشناسان آوا ارتباطات، با شماره تماس  ۰۷۱۹۱۰۰۱۲۳۱ تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید فرم تماس با ما را پر کنید، تا همکاران آوا ارتباطات در واحد فروش با شما تماس بگیرند.

دریافت اطلاعات

برای دریافت نرم‌افزار آوا ارتباطات، ابتدا باید بدانیم که شما چه سخت‌افزارها و تجهیزاتی در دفتر خود دارید. همچنین اطلاع از تعداد خطوط شهری شما و نیاز شما از تماس‌های همزمان، به ما در معرفی نرم‌افزار کمک می‌کند.

معرفی خدمات و محصولات

پس از دریافت اطلاعات درخصوص تجهیزات و تعداد خطوط شرکت شما، نرم افزار مدیریت مرکزتماس آوا ارتباطات طی یک جلسه حضوری به شما معرفی خواهد شد. اگر امکان معارفه حضوری برای شما وجود نداشت، این جلسه به‌صورت آنلاین برای شما برگزار خواهد شد و امکانات مختلف نرم‌افزار به مشتری نمایش داده می‌شود. طی این جلسه نیازهای مشتری به‌صورت دقیق بررسی می‌شوند و مشاوره کامل دراختیار وی قرار می‌گیرد.

امکان سنجی

پس از دریافت اطلاعات، کارشناسان آوا ارتباطات به‌منظور تایید و بررسی تجهیزات موجود در دفتر مشتری، به آن محل اعزام می‌شوند.

انتخاب افزونه‌ها

مشتری هر زمانی که بخواهد، چه در زمان تماس و چه در جلسه معارفه محصول می‌تواند نسبت به انتخاب افزونه‌های مورد نظر خود اقدام کند. اما پس از انجام امکان سنجی مشاوران آوا ارتباطات به‌طور موثرتری در انتخاب افزونه‌ها به شما کمک خواهند کرد.

انتخاب تجهیزات

اگر در دفتر مشتری، تجهیزات لازم برای راه‌اندازی نرم‌افزار ویپ وجود داشته باشد، نیازی به تهیه تجهیزات جدید وجود ندارد. اما درصورت نیاز به تهیه سخت‌افزار، می‌توانید با همکاری کارشناسان ما، بهترین سخت‌افزارها مناسب با نیاز خود را تهیه کنید و یا ما برای شما فراهم خواهیم کرد.

اعلام هزینه‌ها و ارسال پیش‌فاکتور

در این مرحله، باتوجه به نرم‌افزار، افزونه‌ها و سخت‌افزارهایی انتخاب شده، قیمت نهایی اعلام خواهد شد و برای مشتری ارسال می‌شود.

نصب نرم‌افزار و سخت‌افزار

پس از پرداخت هزینه، نرم‌افزار مدیریت مرکز تماس ویپ، راه‌اندازی می‌شود و به نماینده شرکت مشتری، تحویل داده خواهد شد.

آموزش استفاده از نرم‌افزار

در انتها چگونگی استفاده از نرم‌افزار به‌طور کامل به مشتری شرح داده خواهد شد.

مرکز تماس سانترال

مرکز تماس سانترال چیست؟

هدف از نگارش این محتوا ﺁشنایی شما با مرکز تماس سانترال، تلفن گویا، منشی تلفنی و کنفرانس صورتی می باشد. اما قبل از این که توضیح دهیم مرکز تماس سانترال چیست و چه کاربردهایی دارد به تعریف مختصر و کلی مرکز تماس می پردازیم. بنابراین اگر تمایل دارید اطلاعات خود را در زمینه های مرکز تماس سانترال، تلفن گویا، منشی تلفنی و کنفرانس صوتی افزایش دهید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مرکز تماس چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

در واقع مرکز تماس یا Call Center یک ساز و کار کامپیوتری- مخابراتی است که هدف و وظیفه اصلی این مرکز، مدیریت تماس ‌های ورودی و همچنین برقراری تماس‌ های خروجی سازمان به‌ صورت متمرکز است. از آنجایی که برخی از سازمان ها با طیف گسترده ای از مشتریان در ارتباط و تماس هستند، برای این که بتوانند هر چه بهتر به درخواست های این مشتریان رسیدگی و مدیریت کنند اقدام به راه اندازی مراکز تماس نظیر مرکز تماس سانترال می کنند.

مرکز تماس سانترال
مرکز تماس سانترال

از این رو می توان گفت که کار اصلی این مرکز مدیریت یا به اصطلاح فنی هندل کردن تماس ‌های تلفنی مشتریان است. به همین دلیل مرکز تماس را با نام های دیگری مانند مرکز خدمات، مرکز فروش و مرکز ارتباط با مشتریان نیز می شناسند. امروزه این مرکز به یکی از مهم ترین بخش های هر سازمان و کسب و کاری تبدیل شده است. همان طور که اشاره نمودیم هدف از راه اندازی مرکز تماس برای هر کسب و کاری، مدیریت و بهینه سازی فرایند تماس های تلفنی سازمان و پاسخگویی کارشناسان است. حال یک مرکز تماس باید داری چه ویژگی هایی باشد که بتوان گفت این مرکز تماس یک مرکز تماس مناسب است.

عموما هر مرکز تماسی باید دارای برخی قابلیت ها باشد که ما در این قسمت به مهم ترین این قابلیت ها اشاره می کنیم. از جمله مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های یک مرکز تماس مناسب، مدیریت و هدایت تماس های ورودی، ارائه گزارشات مدیریتی قابل تحلیل، بایگانی مکالمات تلفنی مرکز تماس، امکان بومی سازی مرکز تماس و قابلیت توسعه نرم افزاری می باشد.

عموما هر مرکز تماسی باید دارای برخی قابلیت ها باشد که ما در این قسمت به مهم ترین این قابلیت ها اشاره می کنیم. از جمله مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های یک مرکز تماس مناسب، مدیریت و هدایت تماس های ورودی، ارائه گزارشات مدیریتی قابل تحلیل، بایگانی مکالمات تلفنی مرکز تماس، امکان بومی سازی مرکز تماس و قابلیت توسعه نرم افزاری می باشد.

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم تلفن گویا یکی از رایج ترین مراکز تماس است که استفاده از آن در بین سازمان ها بسیار متداول شده است. حال مرکز تماس سانترال (call center) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

به طور کلی می توان گفت که مرکز تماس  یک دستگاه مخابراتی هوشمند است که با استفاده از آن در سازمان ها می توان یک شبکه کوچک ارتباطی ایجاد کرد و ارتباط بین قسمت های مختلف سازمان برقرار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قبلی

راه اندازی سیستم‌های شبکه

Next

ارایه راهکارهای سازمانی

با ما در تماس باشید