آوا ارتباطات

خدمات ما

استراتژی آوا ارتباطات بر پایه‌ی متدهای روز جهانی

نیازمندی های مشتری

ابتدا نیازمندی مشتری متناسب با محصول مورد نظر بررسی و تحلیل می گردد سپس با توجه به نیاز مشتری پیشنهادات بابت بهبود بستر موجود یا امکانات مورد نیاز و مواردی از این قبیل ارائه می گردد.

زیرساخت و بازدید اولیه

در بازدید اولیه کارشناس آوا ارتباطات با بررسی تجهیزات و زیر ساخت فعلی سازمان نکات ضروری و تاثیر گزار را جمع آوری نموده سپس با نیازهای مشتری انطباق می دهد.

تنظیمات سیستمی

مشتری بر اساس لیست نیازمندی ها، موارد درخواستی وامکانات مورد نیاز را در اختیار کارشناسان آوا ارتباطات قرار می دهد؛تمام تنظیمات مربوط توسط واحد نصب و راه اندازی آوا ارتباطات طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

تحویل پروژه

پس از انجام مراحل بالا طبق زمان بندی اعلامی که غالبا بین ۱ هفته تا ۱۰ روز کاری می باشد، تجهیزات و نرم افزار در محل مشتری نصب خواهد شد.

آموزش

مطابق با سطح خدمات پشتیبانی در مرحله آموزش، آوا ارتباطات با ۱ تا ۳ نفر از افراد معرفی شده سازمان به عنـوان رابطیــن فنــی در تعامــل خواهــد بــود.

پشتیبانی

پس از اتمام پروژه کار تیم آوا ارتباطات تمام نشده بلکه وارد فاز جدیدی می‌شود. شما می‌توانید مشکلات و درخواست‌های خود را با ما در میان بگذارید. همکارانمان همیشه آماده‌ی پاسخگویی به شما هستند.

به لذت یک ارتباط ساده

طراحی و ارائه راه کارهای سازمانی

ظهور فناوری‌های نو و سرعت پیشرفت و تحول آنها سبب شده تا سازمان‌ها بیش از هر زمان دیگری، نیاز به تحلیل پیوسته محیط کسب‌وکار خود و واکنش مناسب به آن را احساس کنند.تعامل نزدیک با مخاطبان و بازارهای هدف، تحلیل و سنجش فرصت‌ها و تهدیدها، ارتباطات سازمانی امن، مدیریت هزینه‌ها، دسترسی دائمی به اینترنت و فضای آنلاین، ارائه خدمات روزآمد و پیشرو، شبکه‌های امن انتقال داده و بسیاری از موضوعات دیگر،‌ در صدر چالش‌های پیش روی سازمان‌های بزرگ قرار دارند.

 

کسب و کار خودت رو بزرگ نشون بده

طراحی سیستم تلفنی هوشمند برای سازمانها

با توجه به تعداد محدود کاربران،بهتر است سیستم تلفنی در سازمان های کوچک، به روش متمرکز راه اندازی شود. این روش از طرفی در زمان هزینه و نیروی انسانی صرفه جویی می کند و از طرف دیگر به دلیل تعداد کم کاربران، مشکل در دسترس نبودن مخاطب به وجود نمی آید. همچنین برای دلایل امنیتی، مدیریتی و پشتیبانی، بهتر است ارتباط بین شعبات و سایت مرکزی از بر روی شبکه صورت گیرد.

طراحی راه کارهای تلفن گویا

استفاده از فناوری‌های جدید در صنعت ارتباطات همواره منافع زیادی دربر خواهد داشت ، اما یکی از سوالاتی که برای اکثر افراد قبل از راه اندازی VOIP پیش خواهد آمد ، این است که راه‌اندازی VOIP چه مزایایی برای کسب و کارمان خواهد داشت؟

 

ارائه راهکار های سازمانی

ما در کسب‌وکار سازمانی قصد داریم آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات را در اختیار شما قرار دهیم. این راهکارها در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا فرآیندهای کاری و مدیریتی سازمان خود را بهینه کرده و با ارتقا چالاکی و کارایی سازمان خود جایگاه ویژه‌ای را در میان رقبا کسب کنید.

 

 

راه اندازی سیستم‌های شبکه

بی شک مدیران سازمانهایی که به فکر کیفیت و طول عمر شبکه هستند راه اندازی شبکه را به دست متخصصانی که چندین سال در زمینه شبکه و امنیت کار کرده اند و شناخت کافی از آسیب های احتمالی شبکه در آینده دارند می سپارند

.

 

هوشمند سازی مدارس

تیم آوا ارتباطات همواره توسعه زیرساخت هوشمند سازی آموزش پرورش جزی از رسالت خود دانسته زیرا ثمربخشی آموزش و پرورش از یکسو تبدیل کردن انسانهای مستعد به انسانهای سالم، بالنده، متعادل و رشد یافته است و از سوی دیگر تأمین کننده نیازهای نیروی انسانی جامعه در بخشهای متفاوت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

با ما در تماس باشید