آوا ارتباطات

ارایه راهکارهای سازمانی

 

مدیریت بهینه سازمان‌ها و صنایع بزرگ، بیش از هرچیز نیازمند دسترسی به اطلاعات دقیق و به‌هنگام از بخش‌های مختلف سازمان است. رشد سازمان، افزایش میزان تولید کالا و عرضه خدمات، بالارفتن تعداد نیروها و افزایش حجم فرایندهای کسب‌وکاری نیز سازمان‌ها را پیچیده‌تر می‌کند. در چنین شرایطی، بهترین راه دست‌یابی به اطلاعات دقیق‌تر و اتخاذ تصمیمات مدیریتی بهتر، استفاده از راهکارهای جامع و یکپارچه نرم‌افزاری است که بر اساس نیازهای خاص یک سازمان، پیاده‌سازی شود. مهم‌ترین موضوعی که استفاده از این راهکارها را برای سازمان‌ها و صنایع بزرگ ضروری می‌کند، دست‌یابی به بهای تمام‌شده محصول است که تنها به کمک این راهکارهای جامع و یکپارچه، امکان‌پذیر می‌شود.

آوا ارتباطات سطحی را فراهم کرده و این نوع محصولات را بر اساس نیازها و ویژگی‌های سازمان‌ها و صنایع بزرگ کشور توسعه داده است. طراحی، تولید و پیاده‌سازی  راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا ERP گوشه‌ای از خدمات آوا ارتباطات می باشد

مهم‌ترین مزیت آوا ارتباطات در تولید راهکارهای جامع سازمانی، یکپارچه‌کردن فرایندهای سازمان است. مزیت دیگر، فرآیندگرایی در تولید این راهکارهاست؛ این راهکارهای جامع و یکپارچه مقیاس بزرگ، بر اساس استانداردهای بین‌المللی BPMN تولید شده و مبنای طراحی فرآیندهای کسب‌وکاری این راهکارها نیز برترین تجارب و ایده‌هایی است که در بهروش‌های جهانی (Best Practice) به دست آمده است.

راه اندازی سیستم ارتباط با مشتریان

CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) چیست؟

مدیریت ارتباط با مشتری یا Customer Relationship Management یک استراتژی اجرایی گسترده می باشد که مدیران سازمان را درتعامل با مشتریان و چشم اندازهای فروش، بازاریابی و خدمات مشتریان حمایت می کند. CRM راه حل هایی در رابطه با کسب اطلاعات از مشتریان را نیز ارایه می دهد. همچنین یکی از قابلیت های مهم CRM سازمان دهی و همگام سازی فرآیند های کسب و کار سازمانی می باشد. CRM یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه است که در جهت گردآوری، برنامه ریزی ،زمان بندی و کنترل فعالیت های قبل و بعد از فروش سازمان با هدف توانمند سازی مشتریان جهت تعامل با سازمان ها از طریق ابزارهای متعددی چون وب،تلفن و غیره به کار می رود. با توجه به موارد فوق هدف کلی CRM ، مدیریت ارتباط با مشتری، جذب مشتری، کسب مشتریان جدید و پرورش آنها، به منظور ایجاد وفاداری مشتریان نسبت به سازمان می باشد. بنابراین مدیریت و ارزش نهادن به روابط با مشتری برای اجرای این استراتژی حیاتی میباشد. و می توان گفت یک سیستم یکپارچه سازی اطلاعات است که برای برنامه ریزی،زمان بندی،کنترل فعالیت ها طراحی شده است. CRM به دنبال بالا بردن رضایت مشتری و حداکثر کردن سود سازمان است که این امر در دراز مدت حاصل می شود.

راه اندازی کنفرانس صوتی و تصویری و کلاس های آنلاین

جلسات آنلاین

برگزاری جلسات صوتی و تصویری به همراه اشتراک گذاری فایل‌ها

ارتباط با مرکز تماس

امکان برقراری تماس از طریق اینترنت (VoIP) و مکالمه متنی (Instant Messaging)

امنیت جلسات

رمزگذاری جلسات با پشتیبانی از تکنولوژی‌های TLS و SRTP

اشتراک گذاری صفحه نمایش

امکان اشتراک گذاری صفحه Desktop و حتی نرم افزارهای نصب شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قبلی

طراحی راه کارهای تلفن گویا

شما اینجا هستید

ارایه راهکارهای سازمانی

با ما در تماس باشید