آوا ارتباطات

ارائه راهکارهای سازمانی

 

دیریت بهینه سازمان‌ها و صنایع بزرگ، بیش از هرچیز نیازمند دسترسی به اطلاعات دقیق و به‌هنگام از بخش‌های مختلف سازمان است. رشد سازمان، افزایش میزان تولید کالا و عرضه خدمات، بالارفتن تعداد نیروها و افزایش حجم فرایندهای کسب‌وکاری نیز سازمان‌ها را پیچیده‌تر می‌کند. در چنین شرایطی، بهترین راه دست‌یابی به اطلاعات دقیق‌تر و اتخاذ تصمیمات مدیریتی بهتر، استفاده از راهکارهای جامع و یکپارچه نرم‌افزاری است که بر اساس نیازهای خاص یک سازمان، پیاده‌سازی شود. مهم‌ترین موضوعی که استفاده از این راهکارها را برای سازمان‌ها و صنایع بزرگ ضروری می‌کند، دست‌یابی به بهای تمام‌شده محصول است که تنها به کمک این راهکارهای جامع و یکپارچه، امکان‌پذیر می‌شود.

آوا ارتباطات سطحی را فراهم کرده و این نوع محصولات را بر اساس نیازها و ویژگی‌های سازمان‌ها و صنایع بزرگ کشور توسعه داده است. طراحی، تولید و پیاده‌سازی  راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا ERP گوشه‌ای از خدمات آوا ارتباطات می باشد

مهم‌ترین مزیت آوا ارتباطات در تولید راهکارهای جامع سازمانی، یکپارچه‌کردن فرایندهای سازمان است. مزیت دیگر، فرآیندگرایی در تولید این راهکارهاست؛ این راهکارهای جامع و یکپارچه مقیاس بزرگ، بر اساس استانداردهای بین‌المللی BPMN تولید شده و مبنای طراحی فرآیندهای کسب‌وکاری این راهکارها نیز برترین تجارب و ایده‌هایی است که در بهروش‌های جهانی (Best Practice) به دست آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلی

طراحی راه کارهای تلفن گویا

شما اینجا هستید

ارائه راهکارهای سازمانی

با ما در تماس باشید